”Dostaliśmy przestrzeń, żeby o tym porozmawiać i to jest super!”

W dniu 29 kwietnia od 11.20 do 14.35 oraz 30 kwietnia w godzinach od 09.50 do 13.05 zorganizowaliśmy drugie szkolenie online dla 12 liderów z I Liceum Ogólnokształcącego Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach oraz Technikum Nr 4 w Żorach z zakresu przeciwdziałania dyskryminacji, bejtowi i mowie nienawiści. Szkolenia poprowadziły pedagog Renata Gibas – trener komunikacji oraz Anita Czerner-Lebedew – trenerka międzykulturowa.

”Dostaliśmy przestrzeń, żeby o tym porozmawiać i to jest super!” – powiedziała jedna z uczestniczek warsztatów. Bardzo się cieszymy! Czy uda nam się spotkać na żywo? Oby puste szkoły przeszły już do historii.

Dziękujemy ponownie Softrening Renata Gibas – coaching, szkolenia, outdoor oraz Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych za współorganizację i pomoc przy tworzeniu szkolenia online.

Projekt otrzymał dofinansowanie z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Found – National), ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, tzw. Funduszy EOG.

Przewiń do góry