Zapraszamy na kawiarenkę obywatelską „Człowiek człowiekowi… o relacjach podczas pandemii”

W najbliższy czwartek ( 15 lipca  18.00 – 20.00) zapraszamy na kawiarenkę obywatelską „Człowiek człowiekowi… o relacjach podczas pandemii”

W marcu 2020 roku nasz cały świat  stanął na głowie, pojawił się koronawirus. Po długim czasie „zamknięcia” zaczęliśmy wracać do bliżej nam znanej „normy”, aż padły kolejne rekordy zakażeń i znów powróciły ograniczenia. Niezależnie od tego, czy w pandemię wierzymy czy nie, wywarła ona ogromne skutki w wielu obszarach naszego życia. Jednym z tych obszarów to sfera relacji międzyludzkich. Jedni odnaleźli w sytuacji zamknięcia radość i satysfakcję z kontaktu z najbliższymi, dla innych był to mniejszy lub większy dyskomfort. Większość z nas została pozbawiona możliwości spotkań z przyjaciółmi, sąsiadami, znajomymi i tymi bliższymi i dalszymi.

Porozmawiajmy o tym, jak pandemia wpłynęła na nasze życie? Jak to było u ciebie? Jak jest teraz? Jakie przemyślenia na temat relacji z innymi osobami masz w związku z tą całą sytuacją?

Zapisy sms  606439113 lub maloka.ngo@gmail.com

Spotkamy się w Parku Botanicznym – Piaskownia przy ulicy Bocznej w Żorach 

Dzięki dofinansowaniu z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy spotkanie dla zgłoszonych uczestników jest bezpłatne 

Przewiń do góry