Zapraszamy porozmawiać o Życiu po słowie

Kochani! Działamy mimo wszystko!

Dzisiaj chcemy przedstawić wam temat pierwszej kawiarenki obywatelskiej w ramach projektu Between Cultures Between Words – „Życie po słowie…”

Na słowie opiera się nasza rzeczywistość. Słowo zawsze ma jakieś znaczenie, jest nośnikiem uczuć, opisuje zdarzenia, wyraża nasze opinie. Należy sobie postawić zatem pytanie: Czy panujemy nad słowem?

Do rozmowy zaprasza Agnieszka Kraińska – politolożka, nauczycielka wiedzy o społeczeństwie, edukacji prawnej i dziennikarstwa w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki, redaktorka naczelna w społecznym Radio Żory, Liderka Dialogu, prezeska Stowarzyszenia „Na Marginesie”. Realizuje wiele działań na rzecz społeczności lokalnej, współpracuje i angażuje młodzież i mieszkańców Żor.

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety zgłoszeniowej. W najbliższym czasie skontaktujemy się z Wami telefonicznie.

Projekt otrzymał dofinansowanie z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Found – National), ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, tzw. Funduszy EOG.

Przewiń do góry